بهترین جام گل برای مراسم عقد

جام گل تبریک یکی از بهترین هدیه‌های رسمی و شیک در مراسم‌هایی مثل عروسی، عقد، نامزدی، افتتاحیه و… که مراسم شادی و خنده است به کارمی‌رود که جلوه زیبایی به مراسم‌هایتان میدهد. گل‌ها به دلیل بوی خوش و ظاهری زیبا و شکیل بودنشان برای هدیه دادن گزینه بسیار مناسب و خوبیست که میتوان حتی با هدیه دادن گل احساسات خود را به طرف مقابل منتقل کنیم و راه خوبی برای ابراز احساسات ما می‌باشد.

جام گل تبریک با داشتن زیبایی خاصی که جلوه می‌دهد یکی از انتخابات عالی برای مراسم‌های رسمی و نیمه رسمی به شمار می‌آید و شما برای مراسم‌هایی مثل نامزدی، عقد، افتتاحیه و … میتوانید جام گل تبریک هدیه بدهید یا اگر برای خودتان قصد خرید جام گل دارید میتوانید انواع جام گل‌ها سفارش دهید و از آن لذت ببرید حتی بعد از استفاده از جام گل‌های طبیعی میتوانید از جام آن به تنهایی برای گل‌های دیگر خود استفاده کنید.

در مراسم‌های عقد و نامزدی برای باشکوه تر شدن مراسم، جام گل تبریک گزینه بسیار مناسب و عالی است که به دلیل ابعاد و شکل ظاهری خاص و شیکی که دارد حس خوب و جلوه باشکوهی به محیط مراسم میدهد. آقای داماد برای دلبری از عروس‌خانم میتواند علاوه بر انگشتر و… از جام‌های گل‌‌های زیبا و شیک بهره ببرند.

بیشترین قالب‌های جام گل تبریک به شکل آبشاری و گرد هستند که در قالب گرد، بیشتر از گل های یک دست و یک رنگ استفاده میشود.

گل‌های مورد استفاده درجام گل طبیعی عبارتند از رز هلندی، لاله، ارکیده، آنتریوم، آلتر، شیپوری و … است. البته که انتخاب گل برای جام گل‌ها به سلیقه خود مشتری است ولی یکی از موارد مهم در گل آرایی جام‌های گل، استفاده از گل های کم ولی درعین حال زیبا و شیک  با ترکیب رنگ های خاص می باشد.

برخی گل‌ها در جام گل معانی خاص خود را میرسونن مثلا رز قرمز در جام گل به معنی عشق و علاقه فراوان مورد استفاده قرار میگیرد یا مثلا رز‌های صورتی معنای قدردانی و تحسین را میدهند و برای دوستان، خواهر، برادر بهترین اتنخاب هستند.

گل لاله نماد عشق عمیق، خوشبختی و شادی است و این گل یک گل بهاریست و بیشتر در دشت‌ها ارتفاعات میروید که برای سفارش دادن یک جام گل لاله برای مراسم عقد و نامزدی میتوان از رنگ‌های متنوع گل لاله استفاده کنید.

جام گل مصنوعی یکی دیگر از نمونه جام گل‌های تبریک محسوب می‌شود البته که برای مراسم عقد و نامزدی زیاد مورد استفاده قرار نمیگیرید و در برابر گل طبیعی قابل مقایسه نیست. جام گل مصنوعی بیشتر برای هدیه دادن برای افراد مناسب است و مزیت اصلی آن این است که گل‌هایش پژمرده نمیشود.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *