برای هدیه چه سبد گلی بگیریم؟

انتخاب یک هدیه مناسب برای عزیزان و آشنایان همیشه کار آسونی نیست. چرا که هم باید علایق طرف مقابل را در نظر گرفت ،هم از لحاظ اقتصادی و سایرموارد شخصی بهترین  هدیه را انتخاب کنیم. سبد گل‌ها از محبوب ترین ها و مورد علاقه ترین هدایا در بین عموم مردم و انواع فرهنگ هاست که همواره از آن استقبال فوق العاده ای میشود.

نوع سبد و انواع گل‌های داخل سبد گل بسته به مناسبت‌های رسمی و غیررسمی انتخاب می‌کنیم. مناسبت‌های رسمی چون افتتاحیه‌ها، نمایشگاه‌ها یا مراسم‌های غیر رسمی همچون خواستگاری، تولد، عقد، بله برون و… مورد استفاده است. و سبد گل بهترین گزینه برای هدیه دادن به عزیزانمان محسوب میشود.

انواع سبد گل‌ها میتوان به سبد گل سالگرد ازدواج، سبد گل خواستگاری، سبد گل برای تبریک تولد، سبد گل برای جشن فارغ التحصیلی، سبد گل برای ولنتاین، سبد گل افتتاحیه، سبد گل برای عیادت بیمار، سبد گل برای تسلیت اشاره کرد.

هر گل معنا و حس منحصر به فردی به افراد منتقل می‌کند برای مثال برای ابرازعلاقه و عشق از گل رز قرمز استفاده می‌کنیم و برای ابراز دوستی صلح و آرامش گل‌های آبی بهترین گزینه هستند یا برای ابراز شادی گل‌های زرد همچنین علاوه بر گل رز، گل لاله نیز نماد عشق و علاقه است که میتوان گفت دومین گل پرطرفدار میان مردم به حساب می‎‌آید.

برای مثال در خواستگاری و ولنتاین و مراسم‌هایی از این قبیل سبد گل‌هایی آراسته به گل رز و گل لاله هدیه داده میشود.

علاوه بر نوع گل انتخاب سبد مناسب هم مهم است:

سبد گل‌های فانتزی از نوع محبوب سبد گل بین عموم و مردم به شمار می‌آید  که از شکل هندسی خاصی تبعیت نمی‌کند سبد‌های قلبی و سبد‌های حروف از جمله سبد‌های فانتزی است که بسته به سلیقه مردم اشکال متفاوتی دارد.

سبد گل‌های دایره‌ای از نوع سبد‌هایی است که گل آرایی زیبایی را به خود اختصاص میدهد و می‌توان با گل‌های ریز و درشت دور تا دور آن را تزئین کرد.

سبد گل‌های بیضی فرم خاصی از سبد گل است که با گل‌های داووی، نیلوفر، رز و آفتاب‌گردان گل آرایی خاصی دارد.

برای انتخاب یک سبد گل لاکچری و لوکس از سبد گل‌های تخم‌مرغی که به حالت برجسته است استفاده می‌شود که با به کار بردن برگ‌های تزئینی جلوه بسیار زیبایی دارد.

سبد گل ارزان

البته اگر میخواهید یک سبد گل ارزان تهیه کنید میتوانید خودتان دست بکار شوید. یک سبد‌گل حصیری یا پلاستیکی تهیه کنید و با یک دسته گلی که مد نظرتون هست و یک اسفنج، سبد گل را به سلیقه خودتان بسازید و طراحی کنید.

کلام اخر

حال که با انواع گل‌ها و سبدهای گل  آشنا شده‌اید می‌توانیم بهترین سبد گل را با توجه به سلیقه خود انتخاب کنیم یا هدیه بدهید.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *